Lietuvos buriuotojų sąjungos 80-metis

LBS 80_00

                2015 m. gegužės 30 dieną Kauno jachtklube įvyko graži šventė – LBS susikūrimo 80 metų paminėjimas, kuriame dalyvavo ir Panevėžio jachtklubo delegacija. Be Lietuvos buriuotojų sąjungos ir klubų atstovų, renginyje dalyvavo žymiausi Lietuvos buriuotojai, veteranai, buriavimo sporto žvaigždės (Gintarė Volungevičiūtė, Rokas Milevičius),  vyriausybės, olimpinio komiteto , sporto departamento vadovai, Kauno ir Klaipėdos miestų merai, Estijos ir Latvijos giminingų organizacijų vadovai bei kiti garbingi svečiai.IMG_4928

              Mūsų komandorui Jonui Roziui už buriavimo populiarinimą ir vystymą pelnytai buvo įteiktas padėkos medalis ir padėkos raštas. Rokas Milevičius su malonumu paėmė jachtklubo vimpelą, kurį pažadėjo plukdyti per likusius VOR etapus.

IMG_4964