Susitikime Olimpinėje dienoje, Panevėžyje!

Mes irgi ten būsime!

Olimpinės dienos“ deglas šiemet liepsnos Panevėžyje. Birželio 2 dieną Aukštaitijos sostinės centre, Senvagėje, įsikurs ištisas aktyvaus laisvalaikio ir sporto miestelis, kuriame iškelsime bures, vėliavą ir organizuosime užduotį ir mes – Panevėžio jachtklubas!

Stendai, aikštelės, išbandymų trasos, burės, apie 60 sporto šakų ir rungčių, kurias nemokamai galės išbandyti kiekvienas. Išbandę rinks taškus ir renginio pabaigoje iškeis juos į medalius, suvenyrus, prizus. Kokios tai bus rungtys, organizatoriai atskleis jau netrukus.

Tad kviečiame atvykti su visa šeimyna – tarptautinės LTeam Invitational (crossfit) varžybos, gatvės krepšinio 3×3 turnyrai, irklenčių ir plaukimo varžybos, bei kitos aktyvios užduotys skatins pajudėti kiekvieną.

Panevėžyje taip pat rinksis Lietuvos olimpiečiai. Tad nepraleisk progos juos pakalbinti, pasidaryti „selfie“ ar mesti jiems iššūkį rungtyje, kurioje esi stiprus/-i TU. Žinome, jog atvyks ir Rokas Milevičius – vienintelis lietuvis, apiplaukęs pasaulį Volvo Ocean Race varžybose – tad puiki proga jį pakalbinti ir pasiklausyti įspūdžių iš „jūrinio Dakaro“!

Organizatoriai žada, jog šventę vainikuos populiariausių atlikėjų pasirodymas ant pagrindinės Panevėžio scenos. Nemokama registracija LTeam dalyvio pasui gauti ČIA: http://www.lteam.lt/renginiai/lteam-pasas

Iki pasimatymo!