Regata Škvalas – 2016 ruduo

image2

Rugsėjo 22-25 dienomis, Lenkijoje Mozūrų ežeruose vykusioje rudens regatoje “ Škvalas “ jachtų klasėje “ Kobra 33 “ dalyvavo dvi Panevėžio jachtklubo įgulos. Pirmą dieną buvo varžomasi dėl pagrindinio regatos rėmėjo firmos „FAGOR“ taurės ilgoje maratono distancijoje. Keturias valandas trukusiose varžybose pirmąją vietą laimėjo Vytauto Juškevičiaus ekipažas . Antrąją vietą laimėjo kitas Panevėžio jachtklubo ekipažas vadovaujamas Valento Leipaus. Viso „Kobra 33“ klasėje varžėsi dešimt komandų iš visos Lietuvos.……………Antrąją varžybų dieną, pučiant gan stiprokam vėjui, vykusiuose penkiuose plaukimuose pirma vėl buvo Vytauto komanda . Valento komanda užėmė trečiąją vietą.
Susumavus visų plaukimų rezultatus, regatos nugalėtojais „Kobra 33“ klasėje tapo Vytauto komanda. Valento komanda surinkusi vienodai tašku su trečiosios vietos vietos laimėtojais, užėmė ketvirtąją vietą .
…………….Panevėžio buriuotojai iš šios regatos parsivežė tris taures . Tai gan sėkmimgas pasirodymas šioje regatoje